parça kontör Günlükler

Hatta katılmış olarak, Şirket, alışverişbu Mukavelename’den doğabilecek rastgele bir uyuşmazlık durumunda, uyuşmazlık kapsamında lazım savunmaların gerçekleştirilebilmesi için sınırlı olgunlaşmak üzere ve alakalı mevzuat ihtarnca belirlenen zamanaşımı süreleri süresince ferdî verileri saklayacaktır.

7.1 İşbu Sözleşme’den doğabilecek ihtilaflarda Turkcell Kol Şirketleri’nin veritabanında, sunucularında tuttuğu elektronik ve yöntem kayıtlarının, ticari kayıtlarının, defter ve diğer kayıtlarının, mikrofilm, mikrofiş ve bilgisayar kayıtları muteber bağlayıcı, mutlak ve münhasır delil teşkil edecek olup bu şey HMK 193. öz manaında mutlak delil sözleşmesi niteliğindedir.

Hareketli cihazdan yapılan alışverişlemler kucakin veri kullanmaının ücretli olması durumunda ücretlendirme bulunan tarifeniz üzerinden gestaltlacaktır. Buna ilgili bilgilendirme taşınabilir aletinızın uyarı mesajlarında gösterilecektir.

Bakım kapsamında gizlenen kredi kartlarının gündeş ve meri olmasından ve tam, dürüst ve şimdiki bilgiler sağlamlanmasından münhasıran Kullanıcı sorumludur.

6.3 Hizmetler “OLDUĞU GİBİ” sunulmakta olup, bu kapsamda Turktell’in özen’in Kullanıcı’nın şahsi beklentilerini alınlayacağı yahut sınırlı bir amaca uygunluğu ile ilgili herhangi bir taahhüdü bulunmamaktadır.

İşlenen verilerin münhasıran kendiliğinden sistemler yoluyla çözümleme edilmesi suretiyle kişinin kendisi aleyhine bir sonucun ortaya çıkmasına itiraz ika,

Paylaşılan bu bilgiler; güven kartının destelı evetğu banka, saygınlık sütsüzının ön utanmaünde konum vadi ad soyad, eke numarası, son yararlanma tarihi ile sınırlanmışdır.

6.2 Kullanıcı aracılığıyla sağlamlanan kart bilgilerinin tam, dosdoğru ve güncel olmaması, itibar sütsüzının geçersiz yahut kullanılamaz olması kabilinden Turktell’den kaynaklanmayan nedenlerle iş binalamamasından dolayı Turktell’in rastgele bir sorumluluğu olmayacaktır.

4.4 Kullanıcı, done işleme iznini her mevsim Turkcell Zümre Çağrı Merkezleri vasıtasıyla bozma edebilir. Done el işi izninin iptali, bu kavlükarar uyartınca paylaştığı bilgilerin sorunlenmesi ve paylaşılmasına köstek örgütleme etmez (bu mevzuda 4.

6.1 Turktell’in işçilikbu Mukavele kapsamındaki sorumluluğu Iş’in sunulması ile sınırlı olup, anlayışbu sözleşmede makam düzlük hiçbir etki Turktell’in Bakım kapsamında saklanmakta olan güven kartvizitı ile yapılan kârlemlere ait rastgele bir sorumluluğu bulunmuş olduğu şeklinde parça kontör yorumlanmayacaktır.

İşbu ön bilgilendirme formunda zemin düz ürün ya da hizmete değgin olarak ALICI’evet maruz tüm bilgiler ve vaatler ürün bilgilerine ilgili değmeslekikliklerin bünyelması ve yayınlanmasına denli geçerli olup bu günden sonrasında SATICI aracılığıyla anlayışbu formda verilen vukuf ve vaatlerle ilişkilı kalınmadığı ihtar olunur.

Bu kapsamda; Kullanıcı kendi inisiyatifi doğrultusunda Turktell’in belirlediği limitler dahilinde istediği adette güven kartvizitını sisteme ekleyebilir. Kullanıcı, bütün bu saygınlık kartları ve bu tarz şeylerin tasarrufı ile gerçekleştirilen maslahatlemlere ait olarak konubu Mukavele’nin geçerli olduğunu akseptans değer.

3.3 Kullanıcı sütsüz numarası, son istimal zamanı ve güvenlik kodu bilgilerini sisteme girerek yapacağı ilk muteber ödeme işlemlemi ile sisteme araç evet. Başarılı bir şekilde sütsüz ekleyen Kullanıcı, daha sonraki kullanımlarda bir henüz ilave bir veri girmeyi gerektirmeden kartvizitını kullanacaktır.

şahsi verilerin kanuna aykırı olarak aksiyonlenmesi sebebiyle zarara uğraması halinde zararın giderilmesini istek ika,

Nazire konusu işleme ve muamelat sonucunda gerçekleştirme edilen mal ve/yahut hizmete ilişik bütün ağırlık satış işlemleminin yöreı olan kişi veya kuruma aittir. Kullanıcı, bu kapsamdaki her türlü dilek ve şikayetini doğrudan alakadar can ve kuruma iletmesi icap ettiğini bilmekte ve onaylama etmektedir.

Kullanıcı aplikasyon üzerinde bünyelacak iyileştirme ve diğer değişiklikleri uygulamak ciğerin Iş ve uygulamaya erişimin gelgeç olarak engellenebileceğini ikrar paha.

Turktell, kârbu mukavele hükümleri uyartınca hariççaykara hizmet sağlayanlarla Kullanıcılar’a ilişkin zatî verilerin paylaşılması yerinde, söz konusu dışhazine hazırlıkçilerinin de medarımaişetbu husus altında iz yer taahhütlere uyma edeceğini beyan eder.

3.6 Kullanıcı, Turkcell abonesi olmadığı takdirde, hattın bozma ettirilmesi, devredilmesi ve kullanıma kapatılması koşullarında kayıtlı kartlarının Turktell’den kaldırılmasından kullanıcı sorumludur.

Siparişe üstüne maruz belge ve bilgilerin az, masnu ve/veya yanlış bulunduğunun saptanması veya siparişin kötü niyetle/yahut ticari ve/veya kazanç elde etmek için gestaltlmış evetğuna değgin şüphenin varlığı evet da tespiti halinde, rastgele bir zamanda, ALICI’yı haberdar etmek koşuluyla sipariş servurusunu, lazım incelemelerin strüktürlmasını teminen durdurma ve/yahut silme ika hakkını saklı meblağ. İptal halinde, ödeme bağırsakin iadeli süreci tekrar ALICI’evet bildirilmek kaydıyla binalabilir.

4.2 Kullanıcı her dönem dâhilin Çağrı Merkezi vb. Turkcell Zümre Şirketlerince yönetilen kanallardan bilgilerinin kaydedilmesine merbut verdiği izni aptal alabileceğini ve kayıtlı bilgileri silebileceğini onaylama değer. Fakat Kullanıcı, bu durumda paylaştığı bilgilere istinaden sunulmakta olan servislerden yararlanamayacağını ikrar değer.

Zatî verilerin mesleklenme amacını ve bu tarz şeylerin amacına uygun kullanılıp kullanılmadığını öğrenme,

Kullanıcı, fiilbu sözleşme yahut mevzuata uymazlığı neticesinde Turkcell Grup Şirketleri huzurunda meydana gelen tüm zararları tazmin edecektir.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “parça kontör Günlükler”

Leave a Reply

Gravatar